Nenašli ste čo ste hľadali? Kontaktujte nás

Rhódiované strieborné šperky

Čo je rhódiovaný šperk?

Priznajme si, že nie každý je fanúšik rhódiovaného šperku. To je ten strieborný šperk s oceľovou farbou, ktorú mu dáva práve rhódium. Rhódium /Rh/ je najdrahší drahý kov platinovej skupiny oceľovej farby a chemicky veľmi stály. V šperkárstve sa najčastejšie používa ako povrchová úprava šperkov zo zlata alebo striebra. Áno, ani biele zlato by nebolo bielym zlatom keby nebolo rhódiované, preto lebo samo o sebe nemá takú atraktívnu farbu pre zákazníka ako rhódium.
Na druhej strane, striebro sa rhódiuje preto aby neoxidovalo a taktiež aj kvôli zvýšenej odolnosti šperku ktorú po tejto úprave nadobudne. Tí ktorí si už rhódiovaný šperk vyskúšali nedajú naňho dopustiť nakoľko im neoxiduje a vydrží dlho pekný ako nový. Rhódiovaním sa šperk posúva na vyššiu úroveň svojou kvalitou a opracovaním, nakoľko ho treba pred tým dôkladne ručne doleštiť.
Nie všetky produkty na stránke máme rhódiované, preto Vám túto možnosť povrchovej úpravy strieborných šperkov ponúkame na vyžiadanie. Stačí pri objednávke zadať do " poznámky " že šperk má byť /Rh/. Táto služba je spoplatnená sumou 2,00 €/g + 2,00€ ručná príprava šperku na rhódiovanie, napr. keď má výrobok 2g, poplatok činí 4,00 € + 2,00€ ten je prirátaný k aktuálnej cene výrobku na stránke.
Myslíme si, že budúcnosť strieborných šperkov je práve v tejto povrchovej úprave a budeme sa čoraz častejšie k nej prikláňať. To či je alebo nie je šperk rhódiovaný zistíte na stránke v popise produku hneď v prvom riadku " materiál, rýdzosť ".

Odoberať novinky.
Zadajte svoj email

 

Rubinsilver_heureka_ok.jpg

telef__n_.jpg
Vr__tenie_tovaru_.jpg
Tovar_zajtra_u_V__s_.jpg
Slovensk___v__robca_.jpg
rhodiovan_____perk.jpg
ako_sa_stara___o___perky.jpg
ve__kos___prste__a.jpg
z__ru__n___a_reklama__n___podmienky.jpg

trustpay_box__.jpg

Poradíme Vám?